Kısır Kedim Eve İdrar Bırakıyor

Feridunn

kısırlaştırmadan sonra böyle sorunlarımız yoktu. 1 ay oldu yeni eve taşınalı acaba ev değişikliğinden mi böyle yapıyor diyorum pek bilemedim tekrardan idrar bırakmaya yeni evde başladı. ev değişikliğinde böyle sorun yaşayan var mı

3 CEVAP

Superisi814

Evet tasindiginiz için olabilir, kediler alanlarına düşkün oluyorlar.

Betulb97

bir kere yaptığı yere sürekli devam ediyorsa koku çıkmadığı için de olabilir, biz almıyoruz da onların burunları daha kuvvetli koku alıyor..

Warriorsans

Ev değişikliği kaynaklı olabilir bölgesini belli etmeye çalışıyor olabilir