Malt Önerisi

tursubebe

Merhabalar. Kedime normalde vets plus markasının maltını veriyordum ama son zamanlarda maalesef yedirememeye başladım, bu yüzden başka marka almak durumundayım. Trixie ve gimcat arasında kaldım. Sizce bu markalardan birini mi almalıyım ya da başka bir marka mı? Kedim uzun tüylü ve çokça yalanan bir pisicik, memnun kaldığınız malt markalarını yazarsanız sevinirim.

13 CEVAP

Warriorsans

Kediniz uzun tüylüyse gimcat çok önermem bence yeterli gelmez. Kedim kısa tüylü olmasına rağmen yeterli gelmemişti tüy kusmuştu. Trixie güzel bir marka ama bende probiyotikli maltı var ve yağı ve maltı ayrışık sıkarken her yer yağ oluyor yağını da yemek istemiyorlar zaten o yüzden dökmem gerekiyor. Ama kusma sorunu falan yaşamadım.

Deniz1741

Gimcat almayın. Zoovital alabilirsiniz.

Deniz1741

Vets plus hiç kullanmadım. Aromaları benzer mi değil mi hiç bilmiyorum malesef.

Emrylmz06

Vets plusa geçtik bizde bayıla bayıla yiyor valla herşeye burun kıvıran oğluş. Daha önce beaphar Duo active malt paste kullanıyorduk.

Emrylmz06

İran kedisi saçım gibi tüyleri masaallah tavsiye ederim gimcat- ve organik bir maltta kullandım ama en memnun olduğum beaphar Duo active ve vets plus oldu

Sueda1234

Zoovital çok güzel çok seviyolar gimcatta çok güzel bence bizim kedinin tüyü çok dökülüyo işe yarıyo

tursubebe

@Emrylmz06 Aslında benim kızım da bayıla bayıla yiyordu vets plusı. Hatta bu 4. tüpüydü, kısırlaştırdıktan sonra damak zevki değişti herhalde prensesin beğenmemeye başladı. Beaphar tavsiyesi için teşekkür ederim.

Denizygt

Zoovital ve tirixie yi öneririm. Gimcatın maltlarıyla ilgili bu ara çok şikayet okuyorum yeterli gelmiyormuş malesef bende bıraktım kızım 1 kaç kez tüy kustu şuan zoovital kullanıyorum ve hiç kusma olmuyor.

GimCat kullanabilirsiniz, çok kaliteli bir ürün..

leolenslimon

Biz vetimizden Vetriline alıyoruz. Memnunuz.

selinay41

Benim kedim vetsplus markasının antihairball maltı pek değil ama kısır kediler için olan taurinli maltı sevmisti ona bakabilirsiniz

Ryhn12

Diafarm

tursubebe

@Deniz1741 vets plus ve zoovitalin üreticileri aynı diye bir yorum görmüştüm, yani aromaları benzerdir diye düşünüyorum. Daha önce vets plus kullanmış mıydınız acaba?