Köpüşümün Dişindeki Cisim

pismanie

Arkadaşlar bu ağzındaki şey nedir bir bilen var mıdır aklıma kötü şeyler geliyor umarım degildir:(

4 CEVAP

pismanie

Iki köpek dişinin tam ortasında burnunun aşağı kısmında yer alan yumru gibi olan cisimden bahsediyorum

pismanie

Fotografini daha net cekmeme izin vermedi malesef

amillaaa

Ağzında anormal bir şey göremedim, tam olarak hangi kısımdan bahsediyorsunuz acaba?

amillaaa

Anladım şimdi neyi kastettiğinizi, ama sıkıntılı bir şey gibi gözükmedi bana. Daha önce yok muydu, yeni mi oluştu? Hiç köpek bakmadığım için net bir şey de söyleyemiyorum, umarım bilgisi olan biri görür ^_^