Kedimin Cinsi Nedir Sizce

MerveeMia

Arkadaşlar merhaba yavru kedi sahiplendim ama blue point cinsi diye 20 günlük 35 günlük ve babaları ektedir ama sanki yavru değişmeye başladı renkleri tüyleri bu nasıl oluyor büyüyünce babası gibi mi olcak yoksa başka bir cins mi bilen yardımcı olabilir mi

10 CEVAP

AlpBerkay

Ragdoll Kedisi

buketguven

Merhaba büyük kedi gibi olacaktır. Zamanla gri renk daha çok yayılacak :)) Çok tatlı tüyü kadar ömrü olsun

MerveeMia

Teşekkür ederim arkadaşlar 🥰

Seymaaacaan

Birinci resimdeki bebekler babası gibi olacak. 2. Resimdeki bebek tortie babası gibi görünmez. Umarım annelerinden ayırmamışsınızdır henüz

Sueda1234

Bu kediler küçükken rengi daha açık oluyo büyünce aynı babanın rengini alıyor annesinden ayırdınızmı kedileri yoksa

MerveeMia

Bu arada yavru ışıktan Krem kahve gözüküyor kulak burun kuyruk patileri gri geri kalanı beyaz kırık krem gibi umarım baba gibi olur o cinsler çok hoşuma gidiyor 🥰

Muezzabalim

Britishshorthair blue point çok güzel maşallah büyüyünce de çok asil duran bir cins gerçekten 😍

stellabennett

babasıyla aynı olacak büyük ihtimal babası da pek yakışıklıymış

MerveeMia

Teşekkürler arkadaşlar 🥰☺️

MerveeMia

Hayır arkadaşlar sahiplendim ama 3 aylık olunca Alicam yeteri kadar anne sütü alması için 1. Ve 2. Resimdeki yavrular aynıdır farklı yavru değil umarım babaları gibi olurlar büyüdükçe değişiyor renkleri bilemedim baba gibi mi olurlar anneleri de beyaz british