Kedim Evden Kaçtı Geri Döner Mi?

Arya45

5 aylık dişi kedim evden kaçtı normalde bahçeye çıkıp gezip geri geliyordu çok fazla uzaklaşmadan. Bugün çıktı ve geri gelmedi seslendim çağırdım yok. Maması dışında hiç bi şey de yemezdi sokakta napar hava da yağmurlu.

12 CEVAP

Hulya07

kesinlikle dışarı alıştırmayın bir süre sonra dönemek üzere gitme ihtimali çok yüksek ve o insanlara alışkın bu durum aslında iyi sonuçlar da doğurmuyor çünkü artık öyle şeyler duyuyoruz ki tecavüze uğrayan mı tekmelenen mi işkence gören mi bitmek bilmiyor bu çirkin haberler :( bence alıştırmayın yaşı dolunc kısırlaştırırsınız gerçi benim kedim de kısır değil ama alışkın olmadığı için asla dışarı çıkma eğiliminde bile bulunmuyor... Eğer kedinize çok düşkünseniz dışarı salmayın ya da salarsanız geri dönmeme ihtimalini şimdiden kabullenin derim.

zeynepgurgen

Kısır değilse hamile kalma ihtimali yüksek. İnşallah döner.

Arya45

Kedişim geldii çok şükür

Merloli

Kaybolmuş olabilir isterseniz yarın çıkıp daha detaylı arayın umarım tez zamanda bulunur.

yasement

Dışarı çok alışırsa da gelmeyebilir ama. Ben arada gezdirme tasması ile gezdiriyorum

kedianasi

benim kedimde kaçtı arabaların altına saklandı felaket korktu zar zor aldım eve dönp beklesem gelemzdi ama o hiç dışarı çıkmamıştı sizn kediniz alışkın belki o kadar korkmaz ama kavga edebilir hamile kalabilir beklemeyn arayın bence

Arya45

Henüz 5 aylık ve kızgınlık belirtesi göstermedi hiç, hayır kısırlaştırmadık

Arya45

Bakim yarın etrafa inşallah bulurum teşekkür ederim.

aek

benim kedide fırlıyor dışarı gezsin istiyorum ama gelmez diye korkuyorum nasıl alıştıracaz :( arada gezip gelmesi için

Arya45

Hiç bilmiyorum eve geri geldi benimki 7 saat ortalıktan kayboldu ilk defa böyle yaptı normalde bahçede gezip geliodu şuan çıkarmasam çıktığı zaman yine gider diye endişeleniyorum çıkarmasak da bu kez dediğiniz gibi ilk fırsatta dışarı fırlıyorlar.

Arya45

Bugün tel kapıyı kendi açıp yine kaçtı ama geri geldi. auww die sesler çıkarmaya başladı camda vs henüz 5 6 aylık die kızgınlık olmaz diyordum sanırım olmuş kendini sevdiriyor da önceden sevdirmezdi umarım bu iki kaçışla hamile kalmaz.

Kedim iki gündür kayıp arada dışarı çıkar ama mutlaka gelirdi iki gün önce çıktı heryeri aradım bulamıyorum bir yaşında dişi kısırlaştırmadım sizce dönermi geri çok üzülüyorum sürekli arıyorum geceleri pencerede hep gözlüyorum ama yok :(