Kedim Çok Az Su İçiyor

salihaondag8

Kedim kısır ve erkek kedi ben ona günlük suyu tabağına koyuyorum lakin suyu çok az içiyor takip ediyorum akşama kadar su tası gene dolu yani anva yarıya iniyor bende böbrek sorununa yakalanmasından korkuyorum haftada bir yaş mama veriyorum su ihtiyavini karsilasin diye siz ne önerirsiniz az su içen kedilere

4 CEVAP

salihaondag8

Yani sudan çok yaş mama ve kuru mama yemek istiyor yani yemek yemeyi daha çok tercih ediyor su yerine yemek yiyip yatıyor arada bı az bişey su içiyor tamam

Anonymus683514

Bütçeniz varsa su pinari alın con artırıyor

amillaaa

İmkanınız varsa her gün yaş mama veya haşlanmış tavuk/hindi vermeniz en iyisi olacaktır, haftada bir yaş mama ile yeterli sıvı alamaz. Ayrıca evin çeşitli köşelerine birden fazla su kabı yerleştirmek, akan su kaynağı edinmek gibi şeyleri de deneyebilirsiniz.

salihaondag8

Malesef o kadar bütçem yok çalışmıyorum ve elime geçen harcliklarla kedime elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum başka öneriniz varsa söyleyebilirsiniz