British Kediye Kısır Mama Önerisi Rc Pr Hariç

Gamzeoa

Arkdaşlar bazıları kedinin cinsine göre mama alıyormuş ben böyle bişi yapmadım bilmiyorum yardımcı olur musunuz royal canin ve proplan dışında dhaa uygun fiyatlı mama önerisi lazım çünkü onlar artık bütçemi fazlasıyla aştı ...

8 CEVAP

Warriorsans

Bütçeniz nedir? Sanabelle, bozita gibi markalar orta segment güzel mamalar önerebilirim

Perfect, brit care, fitmin, matisse, bozita, Nd önerebilirim. Bir de Youtube da İlayda Öztürk diye bir kız var 2 3 tane kısır mama inceleme videoları var hepsinde farklı mamalar mevcut aklınızda detaylı incelemeler yapmıştı aklınızda bir fikir oluşturabilir.

Gamzeoa

Yani 2 kg mamaya 300 veremem malesef

Askbak

Felicia

Gamzeoa

proplandan devam etmeye karar verdim taksitle alacağım

irmtnc3

Sanabellayı öneririm Proplan kullanıyorduk ancak son olaylardan sonra proplana güvenim kalmadı :/

irmtnc3

Sanabellayı öneririm Proplan kullanıyorduk ancak son olaylardan sonra proplana güvenim kalmadı :/

Trgt41

Felicia