Dış Parazit Damlası

Semiha3737

Arkadaşlar, internet üzerinden güvenilir ve etkili bir dış parazit damlası önerisi olan var mı? Ben bulamadım, çoğu pirelerin oluşturduğu yaraların tedavisinde etkili.

6 CEVAP

Warriorsans

İnternette yada petshoplarda satılan ürünleri almanızı önermem veterinerden temin etmelisiniz

amillaaa

Belki size ürünü kargolayabilecek bir veteriner bulabilirsiniz veya biri veterinerden alıp size kargolamaya gönüllü olur. İnternetten bu tarz şeyleri almayı tercih etmediğim için bir tavsiyede bulunamıyorum maalesef :(

amillaaa

İnternetten herhangi bir ilaç almanız güvenilir olmayacaktır. Yakınınızda ilaç temin edebileceğiniz herhangi bir veteriner yok mu?

Warriorsans

İnternette yada petshoplarda satılan ürünleri almanızı önermem veterinerden temin etmelisiniz

Semiha3737

En yakın veteriner bile bana çok uzak,o yüzden internet üzerinden güvenilir bir damla bulabilir miyim diye araştırıyorum

Semiha3737

Bana vetetinerden alıp kargolayabilecek gönüllü biri var mı Lütfen