Somon Yağı Kullanımı

Merhabalar köpeğime somon yağı kullanmak istiyorum. Vets plus mı mutamin mi , sizce hangi markanın içeriği ve kalitesi daha iyi bilgisi olan paylaşabilir mi? Köpeğim terrier 5 kilo

6 CEVAP

Cennet29

Vets plustan pek emin değilim bir çok ürününü kullandım bi fayda görmedim. Mutamin deneyebilirsiniz

ozanesk

İndirimde olduğu için Vet's Plus aldım. Tabi ki de yemediler ve ben ağızlarına zorla sıkıyorum.

Superisi814

Ben vets plus aldım .Ne kediler ne köpekler tüketmedi.
Kur'an'ın aldım, onu bazısı sevdi, bazısı karıştırınca yedi.
İçerik kalitesine gelince cevap mutamindir.

PofudukLeo

Ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum kedim için , çok kararsız kalıp araştırdım ve en çok içime sinen mutamin markası oldu. İlk günden beri oğlum da gayet severek tüketiyor. Ben kendi deneyimime istinaden mutamin markasını öneriyorum.

BiciriginAnnesi

Araştırmalar yaparak sonunda mutamin somon yağına karar verdim sipariş verdim malum kış geliyor ve tüy dökümü artma başladı en azından vitamin olarak desteklemek gerekiyor kullanınca deneyimlerimi yazarım
tavsiye edeceğim bir marka.

Cennet29

Hangisini aldınız memnun musunuz