Dışkıda Yumuşaklık Ve Sümüğümsülük

eymensen

Uzun zamandır bu sorun var nd tahılsız kitten veriyorum 1.5 ay önce iç paraziti yapıldı iğne ve hap olarak

8 CEVAP

pongul

dışkıda kötü bir kokuya eşlik ediyorsa mukus iç parazit habercisi (ergin ya da ergin olmayan formda) de olabilir. biz de iğne, hap kullandığımız halde farklı bir hapla (caniverm) asıl sorunun iç parazit olduüunu bulup onca teste ve sancılı sürece son verebilmiştik.

eymensen

Evet kötü kokuyor dışkı baya

SelinTuksal

acana pasifica ya geçin. kullandığınız mamayla aynı fiyatta ve daha kaliteli.

eymensen

  1. konu için kusura bakmayın resmi ekleyemedim

nyancat

O uzayan şey kedinizden mi uzuyor onun dışında benim kediminki de çok farklı değil ama her mamada böyleydi hatta büyüdükçe azalıcak biraz daha çizgi gibi olucak ama yinede yumuşak olacak bünyesiyle alakalı bende çok takıyordum kafama ama kedim mutlu keyfi yerinde bir sıkıntı olsa illaki çıkardı canınızı sıkmayın bence

Her mama her kediye iyi gelmez mamanizi degistirin bence.evet nd iyi bir mama ama anlasilan kedinize iyi gelmiyor.

nyancat

Dışkı bu elbet kötü kokacak mama kedinize iyi de gelmiyor olabilir, üşütmüş olabilir bence veterinerinize götürün en iyisini o bilir çünkü en iyi mama her kedi için farklıdır

Mirabella

Bağırsaklarında iltihap olabilir.bizimde olmuştu veteriner hemen getirin dedi götürdük antibiotik tedavisi ile düzeldi