Merhaba Kedilerimi British Olarak Sahiplendik Ama Yüz Şekli Kafamı Karıştırıyor Sizce Britishler Mi

Mirayipek

British olarak sahiplendik kedilerimi şu an iki aylıklar ama surat yapıları kafamı karıştırıyor yüzleri tam yuvarlak değil gibi .. british shorthair mi emin olmak istedim sadece değillerse de önemli değil biz onları çok sevdik

6 CEVAP

Mirabonibon

Tekir ve british kırması yüksek ihtimal

Gofrettiin

Kedınız brıtısh ıle scottısh ciftleşmesinden dogan scottish straıght cinsi bi yavru. Biritish değil😊 her kedi sahibi dik kulak kedıyi british diye satıyor yada sahıplendırıyor bilmeyende böyle ikilemde kalıyor işte.

Seymaaacaan

Kedileriniz british değil. Dünyada çok az safkan british bulunuyor zaten. Geninde fold bulunan scottish straight kedileriniz. Yüz hatları büyüdükçe oturur diye düşünüyorum

Sueda1234

Biraz kırma gibi geldi ama zayıflar sanki o yüzden de olabilir büyüdükçe o kendini belli eder zaten tüyleri britishe benziyo

cat_expert

Yavru iken yüzleri zayıf olduğundan cinsi tam olarak anlamak mümkün olmayabilir bana da pek british gibi gelmedi straight'e benzettim.

Berkaayy

Teşekkür ederim