Mama Önerisi Almak İstiyorum

godsbullet

normalde pro planın kısırlaştırılmış kediler için olanından kullanıyorum ancak öğrenci evimden, ailemin yanına geçicem sömestr tatilinde. elimde aslında pro plan duruyor ama onu götüremem yanımda, eve geçtiğimde yeni bir mama almak istiyorum beni bir ay idare edebilecek bir mama, yani işin doğrusu bahsettiğim gibi öğrenciyim tutup da şu an tekrar pro plan alabilecek durumum yok. hem benim için uygun fiyatlı, kedim için ise lezzetli bi kedi maması önerebilir misiniz? benim gözüme pro choice takılmıştı, kullananınız vardır mutlaka aranızda önerir misiniz?

10 CEVAP

Farmina matisse kisirlastirilmis oneririm uygun fiyatli ariyorsaniz.

pongul

matisse kısırlaştırılmış ya da felicia kısırlaştırılmış somonlu

yasement

profine olabilir

Pro choice güzel bir mama. Arkadaşım kedisine bu mamayı yediriyor çok memnunlar tavsiye ederim

SelinTuksal

pro plan çok kötü bir mama. profine ye Kalıcı olarak geçin.

eltarcin

Evet Pro Plan'ı unutun gitsin.Hem orta seviyeli hem de ucuz bir mama Pro Fine.Geçmenizi kesin olarak tavsiye ederim.

SelinTuksal

ama şimdi aklıma geldi, o fiyata daha kaliteli olarak nd düşük tahıllıya geçin bence kalıcı olarak. aynı fiyata tekabül ediyor.

ilknrdaisy

Matisse ve nd nın kısırlaştırılmış mamalarını ben tavsiye etmiyorum ikisinde de kedimde böbrek taşı yaşandı.

godsbullet

pro planı veteriner arkadaşım önermişti bana ama...

Mirabella

*********.com bu siteyi bi ziyaret edin.mamalarını severek yiyorlar ve besleyici.bonacibo marka mama gayet güzel ve ekonomik