Kedim Yavru Mantar Olmus Kurtulamiyoruz!

Kedim 5 aylik mantar oldu veterine goturduk igneleri yaptik vitamin ve bagisiklik ignesini de yaptirdik ama bir turlu kurtulamiyoruz

6 CEVAP

Elifguner

tavuklu mama ile besliyorsanız onu kesin. azalacaktır. mantar için 21 günlük tedavi uygulanıyor.

glytrksvr

Bizim kurtulmamız 4 ayı buldu

siiincaap

Şöyle bir şey duymuştum ne derece doğrudur bilemem araştırın bunu veya bir veterinere sorun ama yerlerinizi silerken eğer çok kimyasal kullanıyorsanız (vilada suyunun içine deterjan olarak) onlar mantar yapabiliyormuş. Doğal elma sirkesi ile yerlerinizi silerseniz geçebilir. Bir de tavuklu mama kullanmayın. Bu ikisini bir deneyin derim. Ve mutlaka işini bilen bir veterinere başvurun, bazıları uzmanız der paranızı alır yavrunuzu iyi etmez. Umarım bir an önce iyileşir, çok çok geçmiş olsun.

Sutunannesi

Çok geçmiş olsun az önce kendi kedim içinde küçük bir araştırma yaptım. Balıklı mamanın kullanılması öneriliyor. Aynı zamanda uzun süre tedavi olan ama geçmeyen arkadaşlar çözümü sirke ve sarımsakta bulmuşlar bunlwr ne kader doğru şeyler bilmiyorum umarım yavrularımız en tez zamanda iyileşir

aek

elma sirkesini okudum gliserin yağınada iyi geliyor diye okudum biraz araştırırsan yardımcı olur

Anonymus827062

Saf gerçek elma sirkesi. Gerçek hangisi der iseniz bulanık olan berrak olmayacak yani. Bir miktar sirke ile suyu karıştırın. Yara olan kısımlara her gün uygula. Vücudunun her yerini bu su ile masaj yaparak uygularsan geçecektir...