Yeme Garantili Mama ?

kedianasi

numune istedm birkaç markadan ve 4 hafta oldu hala gelmedi mamasıda bitiyo benim elimde de tek seferli alacağm para var 280 tl kadar sizce ne almalıyım 9 aylık erkek yakın zamanda kısırlaştrıcam

7 CEVAP

SelinTuksal

ND sevilenlerden.

zeynepgurgen

Daha önce ne yiyordu ve hangi markalardan numune istediniz?

Mirabella

Bonacibo yavru kedi maması bütün kediler yiyor besliyor aynı Zaman'da .tabi ilave olarak hafta 2-3 kez yoğurt,yumurta sarısı,zeytin yağı,peynir ,yaş mama da veriyoruz

SelinTuksal

ND sevilenlerden.

eltarcin

@Mirabella
Bonacibo besin olarak yetersiz kalıyor.Ayrıca dışkıda koku,tüy dökülmesi gibi daha birsürü yan etkisi var.Ancak sokak kedilerine önerdiğim bir marka.(Niye ? Sokak kedilerinin bir ayrıcalığı mı var diyenlere söyleyeyim;Sokak kedileri sayıca fazla ve çok aç oldukları için pahalı mamalarla beslemek bütçemizi kısıtlıyor.Durumu müsait olan arkadaşlar isterse Orijen,Acana,İnsinct gibi mamalarla besleyebilir.Bende beslemek isterim tabii.Umarım bu açıklama yeterli olmuştur.)
@kedianasi
Yeme garantili markalar (kendi kedimin yediği mamalar daha doğrusu.Ama her kedi sever diye düşünüyorum :) ) ;
-İnsinct
-Orijen
-Acana
-Brit Care
Eğer yurt dışı imkanınız varsa:
-İnnova EVO
-Wellness
-Pure Vita
Not:Yurt dışındaki mamaları denemedim ama seveceklerini düşünüyorum.Hem zaten en iyi mamalar.Bu arada hangi markaların numunesini istemiştiniz?

eltarcin

Bu arada N&D 'yi unutmuşum.Onu da ekleyebiliriz :)

SelinTuksal

Elif, iyi mamalar beğenilmeyebiliyor bazen. Orijen yemeyen kediler var. Yani bu durumda çok riske atılmamalı durum ;)