Kedim Hamile ?

aybuke123a

Arkadaşlar merhaba.Sokakta yaşayan fakat acıktığında ve dinlenmek istediğinde evimize gelen tekir dışı bir kedi var.Yaklaşık bir yıldır evimize geliyor canı istediği zaman da geri sokağa çıkıyordu.Fakat şu sıralar hamile ve sanırım doğuracak bir yeri bulamadı.Bugun evimizde guvenli bir yer aradı fakat annemi ikna edemedim evde doğurması için.Onlar yavruları için yuva bulabilirler mi ? Çok üzülüyorum ve aklımda sürekli düşünüyorum.

5 CEVAP

aslihan_e

O doğuracak yer bulur ama önceliği ev olmuştur. Sokaktaki kediler eve doğurmak isterler tabi ki, hem güvenli hem yiyecek sıkıntısı yok. Bahçeniz varsa ona yer yapabilirsiniz.

aybuke123a

Ben anneye bakıyorum birbirimize de çok alıştık apartmanda yaşadığım için çok sıkıntı ediyorlar buradaki nalet insanlar.onceki doğumunda apartmanın bodrumunda dogurmustu farkedince orayi da kapattılar.Aklima çok takıldı valla vicdan azabı da çekiyorum sanki yer bulamadım diye

aslihan_e

Eve pek almayın şu sıralar, sizin eve güvenip yer aramayabilir.

aslihan_e

Bebekleri büyüttükten sonra da kısırlaştırsanız iyi olur. Belediye'de ücretsiz de yaptırabilirsiniz anneniz yardım etmezse. Yoksa yazık böyle uğraşıp duracak, bebeklere de yazık. Biri ilgilenmezse sıkıntı yaşayabilirler.

olippsss

cokkkk guzel