Gravy Soslu Kedi Yaş Maması

Derenguler

Merhaba
Kedim 4 aylık ve ilk başlarda bilmeyerek whiskas almıştım sonra çok yiyor diye 400 gr. Olanlardan aldım yine whiskasın burada whiskasın iyi olmadığını öğrendim ve konserve kutulardaki yaş mamalardan aldım ve püre yaş mama çıktı bu arada markası instinct kedim bu mamayı koyduktan sonra biraz yedi ve bıraktı yemedi normalde whiskası 200 gr bile versem bir yiyişte hepsini bitirirdi. Sanırım gravy sos olmadığı için sevmedi. Asıl sorum böyle hem iyi marka hemde gravy soslu olan yaş mamalar varmı?

10 CEVAP

SelinTuksal

Schesiri kesin yer o zaman. Bemimkiler de schesir e bayıldı. Ama instincti daha az zevkle yediler.

zeynepgurgen

İnstinct alabileceğiniz en iyi mama.

Derenguler

Ama işte püre olduğu için yemedi :(

SelinTuksal

Bu arada scheairin gravy soslusı yok. Ton balıklı ve biftekli olanını öneririm.

Derenguler

Gravy soslu olan yokmu peki?

SelinTuksal

Bildiğim kadarıyla iyi mamalar arasında hayır. Ama schesir i de yemezse gimcat shinycat, animonda carny deneyebilirsinİ

SelinTuksal

*deneyebilirsiniz.

yasement

Royal canin var gravy soslu. Bozita da joleli sevebilir onu da, bazen jolesi dibe cokmus oluyor kasigi daldirmak gerekebiliyor.

SelinTuksal

Ama onlar kalitesi düşük markalar.

Derenguler

Peki o zaman ilk önce schesiri deniyim onuda beğenmesse önerdiğiniz markaları deneyeyim