Mama Ölçüsü Ne Kadar Olmalı

Erica

Merhaba arkadaşlar
Kedime mama verirken herhangi bi ölçü tutmaksızın tabagını süreklı dolu tutuyorum kedim 9 aylık ve henüz kısır değil görenler şişman oldugunu söylüyor çok yediriyormuşum iştahlı da. Kedim kendisi ne kadar yiyeceğini bilir diyerek ben de bol bol mama veriyorum doğru mu sizce nasıl olmalı ölçüyle ve saatlı olarak mı beslemeliyim? Sizler nasıl ayarlıyorsunuz şimdiden teşekkür ederim.

1 CEVAP

Merloli

Ben bir kavonaza tahminimce günlük yiyeceği kadar koyuyorum. Tam olarak gramını tahmin edemem ama kedim günlük olarak ihtiyacını karşılıyor. Eski tip bir yöntem ama kullanabilirsiniz :)