Çok Acil

hakaandemir

5 aylık kedim var aşırı tüy dökmeye başladı kucağıma alınca üstüm hep tüy oluyor neden kaynaklanıyor bilen var mı mama olarak proplan junior kullanıyorum

4 CEVAP

mehmetkaplan

Orijen, Acana, N&D üçünden birine başlayın mama olarak bir süre gözlemleyin tüy dökmesi yavaşladı mı diye ayrıca tüy dökümü için ek macun vb şeyler var onları da deneyebilirsiniz

zeynepgurgen

Pro Plan'ı bırakın.

hakaandemir

Teşekkür ederim öğrenci olduğum için söylediğiniz marka mamalar beni aşar Bonacibo almayı düşünüyorum artık

Derenguler

Proplan bonacibodan üstün ama bonacibo çok tuzlu bir mama