Kedimin Bir Gözü Kapalı

Friolero

Bugun fark ettik. Kedim bir gözünü kapatıyor diğerini açıyor. Ayrıca gözü sulanmıştı.
Hemen veterinere götürdüm az önce. Kırmızı bi boya damlattı gözüne hAsar yokmuş. Mikrop kapmış dedi. Bi damla verdi. Babam çay suyuyla da silin dedi.

Sizin bir öneriniz var mı? Çok üzülüyorum:(( ayrıca gözü kıpkırmızı o boyadan mıdır?

6 CEVAP

Elifinkedileri

Veterinerin verdigi damlayi damlatmadan önce ilik cayla silebilirsiniz ama muhakkak cayi koydugunuz kap ve pamuk mumkun oldukca steril olsun silceginiz cayin cok beklememis olmasi lazim bu arada

Elifinkedileri

Belki cani aciyorsa ondandir biraz dinlensin birakin kendine gelir insallah kisa surede neo kort mu verdi damla olarak

Friolero

Gentavet-g verdi.

İnşallah ya. İlk defa hastalandı. :(

Elifinkedileri

Yok yok merak etmeyin duzelir Allah in izniyle :) daha nice saglikli günlerinz olsun

Friolero

Aynen öyle yapıcam ama çok durgun ve sürekli uyuyor acaba gözüyle mi alakalı :( iştahı falan iyi ama

Friolero

Teşekkür ederiz :))