Arkadaşlar Acil Cevap

Sakizzz2

Kardeşimin çalıştığı yerde böyle bi kedi var nedir bu bilen var mı yaşadığım yerde veteriner yok ne yapabiliriz

3 CEVAP

amillaaa

Hiç değilse belediyeyi arayın lütfen, çok acı verici gözüküyor ve muhtemelen ölümcül bir durum.

sahraxfittiko

çok çok kötü gözüküyor acilen veterinere götürülmesi lazım çok canı yanıyordur :((

Superisi814

Lütfen uzak da olsa bir veteriner hekime acilen götürün.Ya da bulunduğunuz yerde barınaklar tedavi ediyorsa tedavisi için yardım alın, ama bazı barınaklar bu konularda yetersiz.Yavrucuk çok acı çekiyordum.Yardim edin.Buradan hiç kimse müdahale edemez