Peşpeşe Hapşırma

Trgt41

Alerjimidie nedir anlamadım bi hapşırıuor peşpeşe 1 dk arayla 5/6 kez sonra kesiliyor hergünde olan bişe değil ama çözemedim

1 CEVAP

Deniz1741

Benim kedim geçen kış aynı sizin gibi hapşırıyor duruyor bir zaman sonra tekrar başlıyordu. Dayanamadım hemogram yaptırdım ve bağışıklığının çok düşük olduğunu gördük. Tedavi uyguladı hekimim ve sonra geçti. Yani alerji midir toz mudur başka bir şey midir bilemem ama ben böyle bir durum yaşadım.