Kedimi Arı Sokmuş

Turuncucanta

kedimin partisini arı sokmuş, bu duruma karşı bi tepkisi yok ancak patisi şiş ne yapabilirim veterinere götürmeli miyim?

4 CEVAP

Veterinere götürmem daha sağlıklı olabilir arı olmayabilir bazen eve giren zehirli böceklerde ısirabiliyo ama muhtemelen arıdır yinede bı veteriner hekimi görürse daha iyi

Turuncucanta

aynı şekilde düşündüğüm için vete görürdüm arı sokmuş ama alerjik olabileceği için 2 tane iğne yapıldı

Ertesi güne iner şişliği

Superisi814

İyi yapmışsıniz.
Bizim sıpa da alerjik reaksiyon veriyor, canına mal olabilirdim daha önce de arı sokunca boğazı şişen bir köpeği zor yetiştirdik veterinere..