Mamadan Sonra Kusma

dmlklc

Kesim icin herzamnki mamayi aldim fakat yeni paket acildigindan beri ne zaman mama yese kusuyor mamanin son kullan tarihi de gecmemis acaba mamadan kaynakli bir sikinti mi yoksa midesinde mi bir sikinti olmustur endiseleniyorum tuy topagi icin maltta veriyorum bazen mamayi direk cikartiyor bazen sari su cikartiyor ne yapmam lazim bilemiyorum yardimci olur musunuz

2 CEVAP

grcngms

ayda bir benim oğlana da oluyor aynısı. Var mıdır bir bilen?

Elifinkedileri

Bizde de oluyor mamayi cok hizli ve tüm tüm yedigi icin oluyormus veterinere gosterdik midesinden kaynakli mi diye birazcik yerden yuksek bir yerde az az verin dedi suan icin oyle kusmasi yok bazen cok kacirinca oluyor yine yedigi sekilde tum cikariyor buna bagli olarak da diş taslari olusmaya basladi