Kedilerim İçin Acil Cevapp

busenraltin

8 buçuk 9 aylık kedim var bundan yaklaşık 1 ay önce 2 buçuk aylık sokaktan iki ere kurtarıldığını söyledikleri bir kedi aldık ama evimizde değil ani kuzenlerime aldık ama beni kedimle onun kedisini surekli bir araya getiriyorduk daha sonraa sonradan aldığımız kediyi adı boncuk onda birşey fark ettik kasıklarında mı desem yumurtalıklarında mı bir şişik vardı ve kıvranıyordu veterinere götürdük birşeyi olmadığını söyedi antibiyotik verdik biraz inmişti şişlik ağrısını da belli etmiyordu birdaha götürdüğümüzde geçmiş olduğunu söyledi sonra 3 4 gün önce yine aynı şekilde oldu bu sefer eskisine göre daha çok sanıcısı vardı götürdük ve dün onu orada bıraktık kan tahlili ve filmi çekildi omurgasında kırık olduğunu ve o şişliğin daha ne olduğunu pazartesi sonucun çıkacağını bilmediğini söyledi buun tekrar aradk dün bize herşeye hazırlıklı olun ölebilir demişti bugünde serum takılmış iltihabı kurutmaya çalışacakmış ama ne oluğunu bşlmiyoruz internete demin gördüm çok korktum eğer kedi lösemi varsa ölümcülmüş kurtulma ihtimali az oluyormuş o ölsün asla istemem kurtulması için herşeyi yaparım ama bu hastalık bulaşıcıymış aynı kaptan yediler aynı kum kabını kullandılar benim kedime bir hastalık geçmişmidir korkuyorum 2 gündür halsiz durgun ve tüyü bugün çok dökülüyor dolapalrın üstüne çıkıyor ve inmiyor sessiz enerjik değil çok da bu konularda bilgili değilim demin severken bir bıyığı elime düştü acaba akadşının şuan kötü halde olduğunu sezdi de ondan mı üzüldü yoksa bir terslik varmı koruyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

bsecnl

başka veterinere götürmenizi tavsiye ederim yanlıs tedavi kötü sonuc dogurabiliyor