Yavruları Ölen Kedinin Göğsü

Cook

2 gün önce baktığım çocuklardan birinin 5 yavrusu da öldü malesef.Bugün gördüm çocuğu devamlı ağlıyordu mamaya aşırı saldırıyor zaten inanılmaz aç.Fakat severken gövdesinin altında kemik gibi sertlik hissettim.Yavrular hemen hemen 4 5 haftalıktı,anne emzirmeyince memelerinde süt birikmiş sanırım.Çok gergin,tüm kedilere tıslıyor çocuğum,bugün mama paketini görünce elime saldırdı parçaladı bırakıp kaçtım artık mamayı.Bu göğüs sertleşmesinin çözümü nasıl,tedavisi nasıl ilerler,ameliyat gerektirir mi,tahmini bir rakam verebilir misiniz?Klinikte 2 çocuğum var zaten,birini daha kaldırabilir miyim bilmiyorum

1 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Çok geçmiş olsun.
Muhtemelen memelerde süt birikti, yavrularınin yitimi de onu strese soktu.
Bir tanidigimin köpeği bu şekilde operasyon geçirmek durumunda kalmıştı.
Sanırım bir hekim iyi gelicektir.