Schesir Yaş Mama

Schesir yaş mama sipariş vermek istiyorum ********dan fakat kısır secenegini hiç göremedim. Normal yetişkin olanı mı almaliyim? Kullananlar var mı ? Nasıl alıyorsunuz? Ton balıklı olan nasıl? Tavuk yediremem çünkü yasak kedime.

7 CEVAP

simbakedi

yas mamada kisir/yavru/yetiskin ayrimina dikkat etmeniz gerekmiyor. onemli olan et iceriginin zengin olmasi ki bu da schesirde var. benim kedim de kisir ama ben yavru ve yetiskin yas mama aliyorum genelde. kisir yas mama sanki para tuzagi gibi geliyor cunku degerlere bakinca fark neredeyse yok

bskrkn

Market maması disindaki yaş mamaları zorla ite kaka yiyor kedim kaliteli yaş mamalar hep çöp oluyor asla yemiyor son bir aydır schesirin ton Balıklı kinoali mamasını veriyorum çok severek yiyip bitiriyor ama jöleli yazmasına rağmen market mamaları gibi vıcık vıcık jöle içinde değil açınca hemen püre gibi donuyor ben ılık su ekleyip öyle veriyorum

emreovec

Schesir ve N&D yaş mama olarak çok başarılı. Kısır durumuna takılmayın.

Arkadaşlar, sansurlenen yer herkesin bildiği bir alışveriş sitesi.

Palyaco

Kisir ayrımına gerek yok schesir verebilirsiniz

Gimlihanim

Schesir de kısır ayrımı yok. Yaş mamalarda zaten kısır ayrımı gözetmenize gerek yok. Değerler neredeyse aynı oluyor. Schesir güzel et içeriğine sahip, temiz içerikli bir mama. Tercih edebilirsiniz. Çok güzel olur.

Alternatif olarak gimcat, nd, animonda carny, mera, felicia konserveler de temiz içerikli bakarsınız belki 😊

gece18

Yaş mamada kısır seçeneklerinin olup olmaması pek önemli değil. Şahsen ben önem vermiyorum. İçerik önemli.