Kısır Kedi Maması

Kayra80

Kedim bundan 10-11 ay once idrar yolu tıkanıklığı gecirdi. Sondaya göturduk ve enfeksiyondan demisti vet. Hekim. 5 gun antibiyotik igne kullandik maalesef midesini etkilemiş. Normal mamayi kusuyordu. Bizde o gundur bugune sindirim sistemi destekleyici mama kullandik royal caninin sensebile33 olanı 5-6 ay kullandik. Bende mama değişikliği yapmak istiyorum degisik bir tat olsun diye. Önerdiğiniz bir marka var mi ? Ve yavaş yavaş normal mamaya dönsem mi ?

2 CEVAP

Trgt41

Değişiklik olsun diye hayvannın dengesiyle oynamayaın hayvan o mamayla mutluysa yiyorrsa heycan aramaya herek yok

Kayra80