6 Haftalık Kedim 4’Ye Kusuyor

Suraemir

yaş mama aldım onlara kuru mamayı iştahlı yiyolardı aslında ama yaş mama bir kaç defa verince yememeye başladılar ilk nutri ve reflex aldım onlarda sorun olmadı sonra gourmet aldım biri 3tür kusuyor ya midesine dokunuyor ya da mama amayı 2 haftadır kullanıyorum aslında ilk günler bir sorun olmadı keyfi iyi gayet oynuyor zıplıyor ama kuru mama yemek istemiyorlar yaş mama olmadan,şuan kusan kedi hiç yemek istemiyor oynuyor ama mamayı yememişler bile mysctic kullanıyorum

16 CEVAP

Suraemir

Kusma olmadı bir daha kuru mama da ısrarla yemek istemyorlar yiyecek birşey arıyorlar bende vermeyeceğim yaş mama yaptı demek ki kusma,acıkınca mecbur yiyecekler