Balık Bakımı

Hlnyz_

Balık almayı düşünüyorum bakımı hakkında bilginiz varsa paylaşır mısınız?

3 CEVAP

pasha1988

Balık dan balığa farkeder Akvaryum hobisi aynı okyanus gibi dir . Her balığın bakım şartları ve su hacimleri farklılık gösterir . Yaşam alanları da öyle . İlk etapta akvaryumun ölçüsü önemli olan daha sonra düzgün ve doğal akvaryum dizaynı ... Su doldurulur ve bir hafta içinde balık var mış gibi akvaryum ve filtreler çalıştırılır ilk kurulum da içine bir parça yem atmanız bakteri kültürünün oluşmasına ve balıklar için yaşam alanı oluşturmasını hızlandıracaktır . Bu süreçten sonra Akvaryum hacimine göre balık türleri seçilebilir

bsecnl

ne tarz balık normal süs balıgı mı

Osubusu

Benim bitkili bir akvaryumun var tanıdığım tür balıklar hakkında bilgilendirebilirim yazarsanız