Sokakta Baktığım Kedi Çok Hasta

salihaondag8

Sokakta baktığım erkek kedim bugün baya hasta normalde et gördüğünde elime saldirirdi ama önüne koydum hiç yemedi yüzüne bile bakmıyor devamlı halsiz yatiyor yemekte hiç yemedi bugün böyle oldu normalde enerjik ve canlı iştahıda vardı baya bende bişey anlamadım karnımı ağrıyor ki diye yoğurt koydum onuda yememiş su bile içmiyor sizde böyle bı durum yaşadınız mı sizce ne yapabilirim öneri verirseniz sevinirim veterinere götürsem baya pahalı vede durumu çok acilmi bilemesigim için size sormakbistedim sizfe evde ne yapabiliriz yada mutlaka veterinere mi gitmeli

13 CEVAP

Deniz1741

Kedi yemiyorsa durum ciddidir. Sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Acil hiç vakit kaybetmeden veterinere gitmeniz lazım.

Superisi814

Belediyemizin barınağı varsa tedavisi için yardım isteyin.
Ama barınağa bırakmayın.

salihaondag8

Yani gercekten çok sevdugin bı kedinbisey olursa çok uzulurum bundan iki hafta önce bir baktigiknkedide böyle oldu aniden oldu niye böyle oluyor bu hayvanlara bişey anlamadım

salihaondag8

Onuda kurtaramadim çünkü aniden oldu yani yanlış anlamayın

salihaondag8

Acil cevap verin lütfen hayvan çok kötü bende baya kötüyüm

salihaondag8

Yani sokak kedisi olduğu soylesem yardımcı olurlar mı fiyat konusunda çünkü maddindurumumuz pek yok o yüzden soruyorum kendi kedim de var evde oda arada bahçeye cikiiyorbbi hastalık varsa o kedide kedime gecermi hemen vakit kaybetmeden gideyim demi

salihaondag8

Yani kendi kedime ve onlara baktığım için gerçekten üzülüyorum keşke veteriner masrafları çok olmasa göz göre göre hayvanlar ölume gidiyor geçenlerde başka sokka kedimde ölüm gözümün önünde

salihaondag8

Yani veterinere gitmesem kedi ölürmu

kimyonesra

sokak kedilerine daha uygun fiyata bakıyorlar, bir vete götürmenizi öneririm.

miraytas

Ölebilir yemek yemiyor şu içmiyor diyorsunuz

Deniz1741

Kendi kedinize de bulaşabilir. Özellikle aşısızsa büyük risk.

huqi

İstanbul'daysanız İbb Fatih hayvan hastanesi var randevu alıp oraya getirin, çok iyi bir tedavi uygulanmıyor ama hiç yoktan iyidir belediye sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyorlar. Yine İstanbul'daysanı topkapı fatih yaşam veteriner var birçok veteriner'den çok daha uygun fiyatlı, sokak hayvanı da derseniz indirim yaparlar, herhangi bir veteriner'de sokak hayvanına indirim yapar. Klinik iban alıp twitter gibi sosyal medya hesaplarına atarak insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Belediyenize kendiniz getirip geri alabiliyorsanız getirin ama onlar alıyorsa geri getirmeyebilirler ne yaptıkları bile belli değil bilinmeze gider.

salihaondag8

Cevaplarınız için sağol