Kedim Ağzına Böcek Aldı Ama Ağzı Yamuldu

sudesama

tuhaf başlık ama eve sık sık böcek giriyor teller var ama giriyorlar üremişler sanırım ,baya oynadı böcekle daha sonra dayanamadı ağzına aldı siyah tütün böceklerin benziyor yiyicekti ki,birden tükürdü resmen ve hapşırır gibi ağzını silmeye irkilmeye başladı ağzını ısırdı sanırsam ve ağzının sol kısmı şuanda düşük yani yamuk gibi ısırması iyi,hareketli hemen bol su içti bizde biraz yoğurt verdik çay kaşığıyla düzelir mi?

4 CEVAP

sudesama

Kendisi kanatlı böcekti uçuyordu bunların iğneleri olduğunu okudum sanırım ağzını sokmuş sol yanağı şiş

Trgt41

Evet ısırmış

gece18

Isırık almış muhtemelen böcekten. Enfeksiyon iltihap gibi bir durum oluşursa acile götürebilirsiniz.

Palyaco

Kedilerin dili savunmacidir 1 güne birseyi kalmaz ağız kısmını yaliyacagi için iyileşir