Kedim Çok Zayıf

euphoriajk

Veteriner kedimin zayıf olduğunu söyledi. Mamasıda iyi bir marka N&D kullanıyorum ama hala aynı ne yapmam gerek?

4 CEVAP

Tughal

Bol bol kuru mama,haftada 3 kere evde yaptığınız havuclu ve tavuk göğüslü haşlama.
Ek olarak Sağlıklı ödül mamaları.
Bol bol su bu şekilde alıyorlar

amillaaa

Yaşı ve kilosu ne kadar? Ölçülü mü besliyorsunuz yoksa istediği kadar yiyebiliyor mu? Yaş mama kullanıyor musunuz?

euphoriajk

5 aylık ve 1.5 kilo veteriner az dedi dışarıdan baya zayıf görünüyor. Ölçülü vermiyorum açıkcası istediği zaman yiyiyor. Haftada 1 kere yaş mama veriyorum ve arada yoğurt veriyorum. Bazen tavuk eti yaptığım zaman çok olmayacak şekilde veriyorum

Cennet29

1,5 kilo çok düşük bence de. Nd nin hangi serisini kullanıyorsunuz