Naf Pati Ürünleri Hakkında

RioLeo

Bu konunun burada hiç konuşulmadığını fark ettim. Naf Pati ürünlerini ********da illa ki görmüşsünüzdür. (Somon Yağı, Sindirim Sistemi Destekleyici Probiyotikler, vb...) Bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanıp olumlu geri bildirimler alan var mı?

3 CEVAP

miraytas

Ben bunun stres için olanını gördüm aşırı uygun fiyatlı. Kullanan bir sürü kişi çok iyi olduğunu yazmış. Veterinerimizle konuşup onay alırsak biz bunu kullanmaya başlarız. Evde 3 kedi var ve bir anda gecenin bir yarısı kavga etmeye başlıyorlar ya da veterinere giderken stresten delirecek noktaya geliyor büyük oğlumuz mesela. Veterinerine soran onay alan varsa yazarsa çok iyi olur.

miraytas

Dün ankara üniversitesinde çalışan bir hocamıza sorduk naf pati ürünlerini içerikleri inceledi ve kullanabileceğimizi söyledi. Probiyotik ve sakinlestiricisini aldık. Daha başlamadık kullanmaya ama güvendiğimiz bir veteriner böyle söylediği için bilgilendirmek istedim

RioLeo

Güncel:
Naf Patinin somon yağını aldım ve kullanmaya başladım. İlk kullanımı bugün şırıngayla ağızdan gerçekleştirdim. Ardından hayvan yaklaşık 20 dk evin içinde deli gibi miyavlayarak koşturdu her yeri koklamaya başladı adeta enerji patlaması yaşadı. Kullanmaya devam etsem mi bilemedim 😬 (Kullanmaya devam edersem buradan gelişmeleri yazacağım) bu ürünü kullananlar varsa kendi tecrübelerini paylaşsın lütfen 🙏