Küçük Yaşta Çifleşme

Esrakaya12

Benim beş kedim var erkek baba kısır anne değil iki erkek bir kız var erkekleri kısırlaştırıcaz ama yaşları daha çok genç ve küçükler annesi yüzünden ama küçük kardeşler çiftleşmeye çalışıyor anneleri bu arada kızgınlıkta ve hala emiyorlar (annelerini kısırlaştıramıyoruz çünkü annesi gelişmiyor bir kediye göre çok küçük) anneleri ve kız kardeşlerine bir şey yapar mı ve kedilerde küçük kaldı ama bu ay bitince 6. Aya giricekler ne yapmam gerek ?

3 CEVAP

Deniz1741

5-6 aylıktan itibaren kilosu ve sağlık durumu iyiyse kısırlaştırma yapılabiliyor.

aslihan_e

Eğer hamile kalırsa o yavru dişi kedi de annesi gibi çok küçük kalır. Sağlık sorunları yaşar.

Esrakaya12

Evet işte bende ondan korkuyorum sadece dün gece abim görmüş daha önce olmadı doktoru aradım kan testi iyiyse kısırlaştırırız dedi