Kedimin Boynunda Yara Cikti

grobna1

bugun farkettim ne oldugunu bilen varsa yazabilir mi

7 CEVAP

Esraokur35

Mantara benziyor ama başka yerinde var mı

Mantar gibi

eessmmaa

Alerji de olabilir. Benim kendimde de bu tarz bişey vardı veteriner alerji demişti.
Veterinere götürme izde fayda var bir ışıkla bakıp mantar olup olmadığını söyler

ardaferda

Yüksek ihtimal mantar

Mantar

Biz 2 senedir uğraşıyoruz genelde egzama çıkıyor bu tarz yaralar , ya da pirelendiyse kasımıs olabilir

icebluedalin

benim iki kedim olduğu için bazen oynarlarken birbirlerini yaralayabiliyprlar ve orayı kasidikca yaraya donusuyor ben crystslinle silip batikone sürüyorum yalatmiyorum kesinlikle sonrasinda terramycin deri merhemi sürüyorum az bir şey sonrasında birkaç güne geçmiş oluyor ama fotoğrafla kesin olarak bir şey demek güç en iyisi bir veteriner hekime danışın daha doğru bir sonuç alirsiniz