Sürekli Ağlayan Ve Benden Kaçan Minik Kedi Var Ne Yapabilirim?

Bilgelif

Merhaba, evimizin sokağında sürekli ağlayan kedi var. Belli ki yavru ve yağmurda ıslanmış. Arabalardan birinin motorunun içine girmiş. Aşağı indim peçetenin üstüne mama bıraktım. Mamayla çağırdım gelmedi. Yukarı eve çıktım camdan baktım ben gidince mamayı yemeye başlamış. Tekrar indim yine çağırdım gelmedi, peçetede de iki tane çamurlu pati izi gördüm çok kötü oldum. Evdeyim tekrar ve hâlâ ağlıyor. Ne yapabilirim?

1 CEVAP

bsecnl

mamayla kandırıp severseniz size alışabilir