Golden Retriever Yavru Besleyenler Lütfen Yorum

Bademsk

Yavru köpeğim daha iki aylık yeni aldım alırken sahibi reflex tavuk ve pirinçli olan yavru maması kullanıyordu aldığımız mama bitmek üzere ve hala yoğurt ve yumurta ile yiyor mamayı başka yedirtmiyorum ben beğenmediğini düşünüyorum geçen de aşından dolayı İshal olmuştu bu mamanın da etkisi olduğunu düşünüyorum. Araştırdım bir çok marka var kimi kötü kimi ii diyor . Proplan ve acana denginde bi marka var mı 10 gün kullanıcam. Sonra bende proplana döneceğim sizce refleksten devam mı etmeliyim 10 gün için yoksa başka alacağım marka var mı ek besin veriyorum bu arada

4 CEVAP

SelinTuksal

Bademsk
Homemade barftan sonra en sağlıklı beslenme şeklidir. Sonra yaş mama ile b eslenme gelir. Önerim barf (sadece - derecelerde dondurulmuş eten oluşan beslenme çeşidi). yabancı kaynaklardan araştırabilirsiniz. Relfexe gelirsek mama berbat. köpeğiniz çok akıllı ki anlamış bunu. illa kuru mama kullanacaksanız instinct, orijen, acana veya ND balkabağı serisi kullanabilirsiniz. bu arada yanında bol bol yaş mama vermeyi ihmal etmeyin. Ve lütfen barfı araştırın. kan kokusu vahşileştirir vs ile karşılaşacaksınız. doğru bir barf ile böyle bir şey olmaz merak etmeyin.

Merhabalar. Reflex orta kalite bir mamadır keyifle yiyenlerde var zorla yiyenlerde var sizin anlattığınız gibi. Size tavsiyem Bütçenize göre Orijen, proplan, Nd markalarını kullanmanız. Beslenmesi ve gelişmesi açısından gün aşırı bir adet haşlanmış yumurta. Her gün ise balık yağı kapsülü vermeniz omega3, omega 6 esansiyel yağları tam anlamıyla almasını sağlacaktır. Tekrar merak ettiğiniz bir konu olursa https://www.youtube.com/watch?v=XClt1SpKv5E videomu izleybilirsiniz. Linki adres çubuğuna kopyalayınız. Yapamazsanız youtube a KEDİ VE KÖPEKLERDE GIDA ALIMI VE SU TÜKETİMİ İHTİYAÇLARI bunuda yazabilirsiniz. Bir çok videoma ulaşabilmeniz için youtube veteriner hekim mehmet koç yazmanız yeterli . iyi pazarlar.

Bademsk

Yazınız için teşekkürler bu söylediğiniz markalar gerçekten iyi markalar. Ben birde arada iyi haşlanmış et iyi haşlanmış tavuk göğsü kemik suyu vermek istiyorum bunun bir zararı var mı 6 Aydan sonra mı başlamalıyım konserve mama vermek istenmiyorum Karşı buluyorum biraz katkı maddesi olması açısından. Ek besin olarak bunları ne kadar sıklıkla vermeliyim. Daha önce Alman kurdu besledim o yaşıtlarınla büyük ve alımlıydı bademinde sağlıklı olmadı için neler yapabilirim

ek olarak vermeniz gerekenleri içerikte yazdım bence o tarz şeyler vermeyiniz. kaliteli güzel bir mama ile beslediğiniz zaman o tarz şeylere ihtiyaç duymazsınız