Güvenilir Mama Alabileceğim Site

Bulutcemre

K o l a y m a m a güvenilir miidr

5 CEVAP

Gimlihanim

Evet ko la y ma ma güvenilir bir site. Ben her zaman alışveriş yapıyorum. Ek olarak Petlebi, mar ka ma ma, pet ih ti yaç, pet z z s hop da tercih edebilirsiniz. Benim alışveriş yaptım yerler hepsi.

leolenslimon

Ben kuru mamaları marka mamadan, konserve mamaları ise bu siteden alıyorum. Çok memnunum

salihaondag8

Ben genelde petsoplardan alıyordum ilk defa bu siteden yani petlebiden aldım kedim beğenerek yedi yami yaş mamayida kuru mamayida ayrica paketlenmesi felanda gayet iyi öneririm yani petlebi sitesini

NorthNight

Marka mama
pe tzz sh op
Ko la y ma ma
P et ih tiyaç
Petlebi

Hepsinden alışverişim oldu sorunsuzca.
Bunların dışında tren d y ol hep si bur a da kullandığımda oluyor ama oralarda satıcının kim olduğuna yorumlarına dikkat etmelisiniz

Petlebi ve patibakkalı diye bi site var tanıdığım birinin genelde buralardan alıyorum