Kedinin Ağzındaki Kanserler

Ozgvl

Arkadaşlar merhaba daha önce buraya ağzında yaralar olan kedimle alakalı birçok soru sormuştum. 4 yıldır ağzında yaralar var ve salya akıntısı var. Birçok kez veterinere gitsek de antibiyotik ve diş çekimi dışında bir şey yapılmadı ve kedim düzelmedi. Birkaç hafta önce teste gitti ve damağında aft ve kanserojen madde çıktı. Ciğerleri fazla antibiyotik kullanımından çok kötü duruma gelmiş. Ve tedavi olarak da komple damağın değişmesi gerek dediler. Ciğerleri içinse ilaç tedavisi uygulanacak. Sorum şu protez hakkında bir bilgisi olan var mı? İnternetten araştırıyorum bir bilgi bulamadım bu durumla ilgili. Daha önce karşılaşan veya bilgisi olan var mı?

2 CEVAP

Ozgvl

Çok teşekkür ederim çok sağolun 😊🙏🏽

Superisi814

Çok geçmiş olsun.
Bilgim yok ancak hem geçmiş olsun dileklerimi sunmak istedim, hem de yorum ile sorunuzun üstte kalmasina yardım etmek istedim.