Sizce Hangi Irka Ait?

SemaKorkmaz

Sokakta bulduk ama ırkını bilmiyorum şuan 6 aylık sizce hangi ırka ait?

10 CEVAP

yanka__2001

Ne sarmanı be! Cream Tabby bu! ne cahilsiniz yeter yaa..

Meppy

Sarmanla tekir arasinda bumerang donuyor gibi geldi bana

eltarcin

Sarman. Zaten o da tekirin bir türü. Maşallah çok tatlıymış :)

SelinTuksal

ya bu bizim en korkak ve en yaramaz oğlan yavrumuza çok benziyor :D sarman bu.

Derenguler

Sarman çok tatlı maşallah :)

Gözleri hangi renk acaba merak etdim ;)

SelinTuksal

Pardon ama ne sanıyorsunuz siz kendinizi? Günde kaç cahil insanla uğraşıyorsunuz veya ne cahilsiniz deme hakkını size kim veriyor? Fazla özgüven başa bela işte.

eltarcin

Pardon ama asıl size cahil demeli bence. Böyle konuşmaya hakkınız yok. Ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ve de "Cream Tabby" nin de soyu tekire dayanıyor. Sarman ile fotoğraflarını yan yana koyun ne kadar benzediğini göreceksiniz. Ve de ben de artık "cahil" insanlara laf anlatmaktan yoruldum. Çoğu türün atası tekirdir. Selin'e katılıyorum " Fazla özgüven başa bela!"

SemaKorkmaz

Teşekkür ederim bana sarman değil gibi geldi bir sorayım dedim

SemaKorkmaz

Gözleri hafif sarımsı, tüyleriyle aynı renk