Kefimin Kulak Bakimii

Fatmacakiir

4 aylik iran cinsi erkek kedim var ben 2 aylikken sahiplendim geldigi gunden beri kulaklarini kasiyordu ve kulaklarindan siyah kabuk gibi seyler dokuluyordu daha once bir tecrubem olmadigi icin direkt veterinere goturdum veteriner kulaklarini tertemiz yapti ve bisey olmadigini soyledi ama temizledikten 2 gun sonra kulagi ayni sekilde oldu her asi yaptirmaya gittigimde kulaklarini temizlettim kulak copu ile temizledi veteriner. Ama hala kasimaya devam ediyor. Bu konuda yardimci olabilecek olan var mi ??

4 CEVAP

pongul

kulak uyuzu muhtemelen. veterinerinizin bu konuda bir şey yapmamış olması ilginç. kulak uyuzu için ilaç tedavisi yapılıyor. merhem vs. tedavi edilmezse ilerleyip kulağına kalıcı zarar verebilir.

pongul

temizledikten çok kısa sonra (2-3 gün gibi) hemen eski kirliliğe dönmesi kulak uyuzu göstergelerinden biridir zaten.

Fatmacakiir

Peki cok tesekkur ederim yardiminiz icin

Fatmacakiir

Ilk kez veterinere gittigimde gitmeden once arastirma yapip kulak uyuzu oldugunu dusundum ben de bunu veterinere soyledigimde yok ya degil demisti ama ben hala eminim kulak uyuzu olduguna sanirim veteriner degistirecegim