Mama Seçme/Beğenmeme Sorunu

KediAtlas

Kedim uzunca bir süredir kuru mamayı tamamen yemeyi kestiği için evde tavuk haşlayarak pirinçle çeşitli sebzelerle karışım yaparak besliyorum. Ancak bunu da az yemeye başladı. Ne zaman buzdolabına gitsem peşimden geliyor mama istiyor ama çok sevdiği tavuğu bile yemek istemiyor artık. Gereğinden fazla tükettiği için mi yemek istemiyor anlayamıyorum. Çünkü son birkaç gündür sarı renkte sıvı mukuslu kaka yapıyor. Artık neyle besleyeceğimi şaşırdım çok zorlanıyorum. Aç kalmasından dolayı vicdan yapıp önüne kendi yemeğimden koyuyorum, kokluyor ve uzaklaşıyor. Bu durumu yaşayan varmı aranızda lütfen destek olabilirmisiniz?

1 CEVAP

elammm

yeni kedi mamalarının küçük paketlerinden alıp mama markasını değiştirebilirsin**