Siteden İstediğim Özellikte Çocuklar Olmasına Rağmen Evlat Edinemedim Çünkü Geri Dönüş Yok ?

kursatbey

merhabalar,
1 yaşlarında erkek tekir evlat sahibiyiz çocugumuz kısır ona gün içinde oyun arkadaşı geceleride uyku arkadaşı olacak bir evlat arıyoruz sitedeki ianlardan geri dönüş yok. bu yüzden buraya yazık :D

Özellikleri:

  1. Dişi
    2.Mümkünse kısır (değilse önemli değil)
    3.Sağlıklı (Sakat bir evlat sahiplenicek maddi durumumuz yok şimdilik gücümüz buna yetiyor)

  2. Yavru (alıştırması bizim için daha kolay olur diye düşündük.)

13 CEVAP

kursatbey

Antalya Konyaaltı siteler Mah.

Friolero

Mesaj mı atıyorsunuz site üzerinden ilan sahiplerine? Öyle yapmak yerine arayın bence. O zaman daha hızlı olur.

Friolero

Anladım :d ama güzel bir şey. Ben de ikinci kediyi bulmak için baya uğraşmıştım. Kedimin karşı cinsi ve yavru sahiplendik sizin gibi. Her şey yolunda. Sizin içinde güzel olur :)

kursatbey

yazım hatalarımız affola ;)

sebii

Facebook ya da İnstgram'da da sahiplendiren sayfalar var oralara da bakabilirsiniz. Umarım bulabiliriniz :)

kursatbey

İşin kötü yanı bu bahsettiğiniz sosyal medyayı ve televizyonu kullanmıyoruz :( Cevabınız için teşekkürler.:)

zynpgngrn

Şehir neresi

Barinaktan sahiplenebilirsiniz isterseniz.

Usta 1 yaşında erkek kedi var Birtanede yaşı belli değil erkek kedi var

daha tam 1 yaşında değil ama yaklaşık çok iyi anlaşır yeni getirdiğim kedi ile hemen anlaştılar erkek olmasına rağmen

kursatbey

Dostum dişi olması konusunda karar kıldık :) Evlilikte kararlar ortak alınıp uygulanırsa skınıt olmaz ;) ilgine çok teşekkür ederim :)

kursatbey

bu saatte ayıp olur. Yarın gündüz bu yola gidicem :D ya ben bir evlat sahiplenilecek olsam heyecanda uyuyamam 7/24 sitede olurdum sanırım :d benim sabırsızlığım işte...

kursatbey

İyi dilekleriniz için teşekkürler :D