Oyun Oynamaktan Baska?

MiaDamlaa

Bir kedinin stresi nasıl geçer oyun oynamakla yanında olmak la geçmiyorsa ?

2 CEVAP

emreovec

Evde yaşayan kediler sıkılabilir; bu nedenle, dışarıyı görmelerini sağlayın. İyi davranışlarını övün – kedinizi kazalardan ötürü cezalandırmayın. Kediniz için yüksek yerler ve özel alanlar oluşturun. Kedinizin güvende hissedeceği bir sığınak oluşturun. Sürekli ilgiyi üzerinde tutmayın, fazla ilgi özellikle erkek kedileri çok boğuyor. Bu yüzden eve misafir gelsin istemiyorum.

MiaDamlaa

Güncel