Kedimin Irkı

SemaKorkmaz

Sarman olduğunu düşünüyorum ama özellikleri hiç uymuyor bizimkisi biraz daha durgun canı isterse kendini sevdiriyor genelde sevdirmiyor sizce ne olabilir?Kalın Yazıİtalik Yazı

4 CEVAP

dollfacepersian

Sarman yada tekir ırk değil desene verilen addır. Tekir desenin de birçok safkan ırk olabilir. Kedinizin soy ağacını bilmeden net ırk söyleyemeyiz. Sevdirip sevdirmemesi ve diğer şeyler tamamen karakteri ile ilgili bir durum. Irklar karakterde net belirleyici değil bence

Heiter

@dollfacepersian'a %100 katılıyorum. Kulak alışkanlığı diye sanırım, hep ırk ismiymiş gibi kullanılıyor.

aycacetin2472

sarmanla tekır kırmsı gıbı duruyor her kedi cins ozelliği tasımaz bilginize olsun :D

dollfacepersian

Sorunun eski olduğunu fark etmeden cevap vermişim. Aycacetin lütfen eski konuları güncel hale getirmeyin