Nd Somon Ve Portakalli Kisir Kedi Maması

cadihanim

Pro planın fiyasko olayından sonra
kedime exclusion marka sığır etli 10 kg mama almıştım onu bitirdik fakat artık iştahla yemedigini ağzını surmediginu farkettim nd somunlu ve portakalli Kisirlastirilmis mamadan almak istiyorum kullananlar ve içerikten anlayanlar bana bilgi verebilirmi kediniz ishal oldumu veya begendimi

2 CEVAP

Ben nd in kısır tavuk ve narlı mamasını aldım 7 8 ay kullandım hiçbir problem yaşamadım düzgün bir mama geçişi olduğu sürece sorun olmaz. Nd nin somonlu ve portakallısını kuzenim kedisine veriyor yaklaşık bir senedir falan kullanıyolar hiçbir problem yaşamadılar

cat_expert

Kullanıyoruz aynısından fiyatın uyguna geldiğinden 10 kg almıştık 3 kilo falan kaldı içerik olarak en iyilerden biri, kedimiz çok hızlı kilo alıyordu bu mama ile serbest besleme yapmamıza rağmen kilo alımı yavaşladı. Fakat tüy dökümüne çare olmadı.