Kedilerimizin Dişleri

Kedilerinizin dislerine herhangi bir ozel bakim uyguluyor musunuz?dis fircasi ve/veya kedi dis macunu gibi?internette bakinirken gordumde ne kadar guvenilir bu dis macunu ve fircalar?

5 CEVAP

SelinTuksal

fırçalardan alabilirsiniz, bir ara ben de alacaktım ama sepetimin genel fiyatının çook yğksek olduğunu görüp vazgeçmiştim. ama macunlara çok güvenmeyin. kendiniz yapın, internette tarifi var. Cotontzu_Siri bana söylemişti ama silindi sanırım.

eccakir

Nasıl fırçalanabilir ki kedinin dişi firçalatmazlar ki nasıl yapıyorsunuz ? Fırçalanması gerekiyorsa bende alayım bebeğime.

martha

ben fırçalıyorum macun ve diş fırçası ile ( parmağa takılanlardan ). gerekli olduğunu okumuştum 3.5 aylıktan beri falan yapıyoruz

martha

diş macununu alırken çok ferah bir şey beklemiştim fakat et aromalıydı:)

Tesekkur ederim arkadaslar hepinize:) bende firca aliyim o zaman :)macundan endiselendim bende,sasirdim bu arada et aromali olmasina:)