Kedim Geceleri Cok Miyavlıyor

Georgia

Kedim 8 aylik erkek tekir gunun belli saatleri özellikle geceleri çok miyavliyor acaba sebebi nedir

8 CEVAP

Georgia

Benimki telefonu yere atiyo sigara cakmak ne bulirsa atiuo yere

kursatbey

Tepki vermeyin hocam. Ya yanında hiç olmaın gece yanlızlığa alışsın yada hep sizinle olsun!

emrezrtrk

Kızgınlık olabilir

nyancat

Sizin uyumanızı istemiyor oyun istiyordur bizimki de bi şeyleri yere atarak uyandırmaya çalışıyor tepki vermeyin bir süre sonra alışır tepki verirseniz alışkanlık haline gelir

emreovec

Valla ilk hafta benimki de öyleydi ama sizin bulunduğunuz oda ile aranıza bir oda daha koymayı deneyin. Evde yalnız olduğunu düşünüp, susuyor. Mesela benim kedi odanın hemen dışında holde ise miyavlıyor. Oda da olduğumu hissediyor. Ama salona koyarsam, arada hol olduğu için hissedemiyor. Geceleri de bu şekilde sessiz olmayı öğrendi. Odaya gelmesini gece istemiyorsanız, hiç almayın. Yoksa baş edemezsiniz.

MISRA160

kızgınlık dönemi olabilir

BETS

Bizim oğlan da kapalı kapı olunca içeri girene kadar miyavlar biz çözüm bulamadık her gece yatak odasının önünde miyavlıyor asla pes etmedi :)

Georgia

Odada benimle durunca yapiyo kapiyi aciyom salona gidiyo susuyo sonra yanima gelip yatiyo