Kedimdeki Yara

Sevvallpkr

Arkadaşlar bi kaç gündür kedimle köydeydik kapalı bahçede geziyodu orda olduğumuz zamanlarda, eve geldiğimizde böyle bi yarası olduğunu farkettim anlam veremedim daha önce böyle bişey yaşamız olan böyle bi yaraya raslamış olan varsa bilgi verebilirmi.

4 CEVAP

PofudukLeo

Doğru teşhis elbette veteriner hekim tarafından konulacaktır ama görünen büyük ihtimalle mantar. İmkanınız varsa bir an önce veterinere götürün çünkü çabuk yayılıyor.

Superisi814

Çok emin olamadım ancak mantar olabilir.Ayni şekilde bir yere takılmış ve iyileşmeye başlamış gibi de durmuş.Veterinerinize ulaştırın, net teşhis gerekli.

edadnmzr

Mantar ya da egzamaya benziyor sanki 😕

Sevvallpkr

Arkadaşlar veterinerimiz mantar teşhisi koydu daha önceden çok küçük bi mantarımız başlangıç göstermişti erken farkettiğimiz için büyümeden müdahale edebilmiştik. Şimdi hem krem sürüyoruz ve mantar aşısı olduk 2 hafta donra bir doz daha mantar aşısı yapılıcak. Ve bundan sonra her sene mantar aşısı yaptırmak zorundayız.