Siyam Kedisi Kendi Irkı Dışında Hangi Kedi Irkları İle Çiftleşebilir?

MINNOSUM

Evimde 2 yaşlarında dişi bir siyam kedim var çiftleştirmek istiyorum ancak kendi ırkından kedi bulamıyorum başka hangi ırk ile çiftleşebilirler?

4 CEVAP

MINNOSUM

kimsenin bir fikri yok galiba bu konuda

yorkshia_gsd

tabi başka ırklarla çiftleştirince hepsi yuvalanacak...

MINNOSUM

ne demek o yuvalanacak ben kedimede yavrularına da bakarım bunu sormamın amacı ne sanıyorsunuz kedimin yavrularını kimseye vermeyi düşünmem bu nasıl bir düşünce tarzıdır. hayvanların doğal ihtiyaçlarıdır çiftleşmek ve çevremde kendi cinsinden kedi bulamıyorum diye soruyorum

Banyy

merhaba. bizim de de 1 buçuk yaş civarı siyam kedimiz var erkek. çiftleştirmedik ve çiftleştirmek istiyoruz. kızınıza talip olabiliriz :)